Maden Türkiye 2024, Sektörde Büyük İlgiyle Karşılandı

Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı, 2-5 Mayıs 2024 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde sektör profesyonellerini bir araya getirdi. Yüzlerce katılımcı firma ile ziyaretçileri bir araya getirerek, önemli iş bağlantılarına ev sahipliği yaptı.
 

Avrasya’nın en büyüğü Maden Türkiye Fuarı 2 Mayıs’ta başladı

Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı, 2 Mayıs 2024 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını açtı. Tüyap Fuarcılık Grubu tarafından bu yıl 11. kez düzenlenen fuar 5 Mayıs’a kadar ziyaret edilebilir.
 
İlk gününde dünyanın dört bir yanından binlerce ziyaretçiyi ağırlayan ve önemli iş birliklerine sahne olan fuarın ikinci gününde “Kritik Mineraller” ve ‘’Sürdürülebilir Madencilik’’ konulu iki önemli panel de gerçekleşecek.

Maden Türkiye Fuarı için geri sayım başladı

Maden sektörünü iki yılda bir buluşturan Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı için sayılı günler kaldı. Bu yıl 11. kez kapılarını açacak olan fuar 2-5 Mayıs tarihinde gerçekleşecek.
 Artan talep üzerine bu yıl alanı büyütülen sektörün bu heyecanla beklenen buluşması, mevcut iş bağlantılarını güçlendirirken aynı zamanda yeni iş birliklerine de sahne olacak. Fuar kapsamında birbirinden değerli konuşmacıların yer aldığı ufuk açan paneller de olacak.

Maden Türkiye Fuarı’nın Büyük Buluşmasına Hazır Mısınız?

Konusunda Avrasya’nın en büyük fuarı olan Maden Türkiye Fuarı için geri sayım başladı. Maden sektöründe hizmet veren yerli ve yabancı firmalardan gelen yoğun talepler üzerine alan satışı tamamlanan fuarda, ziyaretçileri 9 salon ve açık alanda 47.500m2’de 700’ün üzerinden katılımcı firma bekliyor.

Maden Türkiye 2024 Fuarı Satışlarının %98’i Tamamlandı

Türkiye’de sektörün en büyük satış ve pazarlama platformu Maden Türkiye - Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı 2-5 Mayıs 2024 tarihleri arasında alıcı ve satıcıyı bir araya getirmeye hazırlanıyor. 

Türkiye’nin En Büyük ve En Kapsamlı Madencilik Fuarı 2024’e Hazır!

Maden sektörünün 2 yılda bir heyecanla beklediği Maden Türkiye Fuarı, yeni tarihi ile katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. 2-5 Mayıs 2024 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde büyük bir ticaret ortamı sunacak olan fuarın istikrarlı büyümesi 2024 yılında da devam edecek.

Madencilik Sektörünün Dünyaya Açılan Kapısı


Madencilik Sektörünün Vazgeçilmez Adresi Maden Türkiye Fuarı’nın Hazırlıkları Başladı

Maden sektörünün en kapsamlı fuarı olan Maden Türkiye Fuarı 02-05 Mayıs 2024 tarihleri arasında sektörü bir araya getirmeye hazırlanıyor. Lider firmaların, son teknoloji ürün ve hizmetlerini sergilediği fuarda özel sektör ve sivil toplum kuruluşları bir araya gelecek. Hem ulusal hem de uluslararası arenadan geniş bir katılımın beklendiği fuarda 20 binin üzerinde sektör profesyonelinin Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da sektörün liderleri ile buluşması hedefleniyor.
 

Maden Sektörünün En Kapsamlı Fuarı Maden Türkiye 2024 Mayıs Ayında Tüyap'ta!

02-05 Mayıs 2024 Tarihleri Arasında Düzenlenecek Fuar Hazırlıkları Başladı. Ulusal ve uluslararası güçlü iş birliklerine zemin hazırlayan Maden Türkiye Fuarı 02-05 Mayıs 2024 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da sektörün tüm paydaşlarının buluşma noktası olmaya hazırlanıyor.

Maden Sektörünün En Kapsamlı Fuarı “Maden Türkiye Fuarı” 2024 Yılında da Sektörün Tercihi Olmaya Hazırlanıyor

02-05 Mayıs 2024 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 11. kez sektörü buluşturacak olan fuar için hazırlıklar başladı.

Maden Türkiye Fuarı Bir Kez Daha Sektörün Tercihi Oldu

Sektörün en kapsamlı fuarı olan Maden Türkiye 2022, 4 gün boyunca 638 katılımcı firma ile 18.612 ziyaretçiyi bir araya getirerek, önemli iş bağlantılarının gerçekleşmesine zemin hazırladı.

Maden Sektörünün En Kapsamlı Fuarı Kapılarını Açtı

Madencilik sektörünün Avrasya’da düzenlenen en kapsamlı fuarı olan 10. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı, 15 Aralık Perşembe günü İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı.

Sektörün en kapsamlı fuarı Maden Türkiye 10. kez 15 Aralık 2022’de kapılarını açmaya hazır!

10.Yılında Rekorlarla Dolu Maden Türkiye Fuarı

Maden Türkiye Fuarı düzenlendiği her yıl mevcut katılımcılarına yenilerini ekleyerek istikrarlı büyümesini devam ettiriyor. 2021 yılında 2-3-4-6-10 nolu salonlarda gerçekleşen fuar bu yıl 2-3-4-5-6-7-10 nolu salonlarda katılımcılarını ve ziyaretçilerini bir araya getirecek. İran, Almanya, İngiltere, Rusya, Çek Cumhuriyeti, Çin gibi maden sektörünün lider ülkeleri yanı sıra 31 ülkeden yabancı katılımcı fuarda ziyaretçilere ürün ve hizmetlerini sunacak. Fuar, 15-18 Aralık tarihleri arasında 450’nin üzerinde katılımcı firmayı 30bin m2 alanda ağırlamaya hazır. 

Üretimin Tedarik Kaynağı Maden Sektörünün En Kapsamlı Fuarı “ Maden Türkiye 2022 “ Sizi Bekliyor

Dünya nüfusunun hızlı artışı ile birlikte hammaddeye olan ihtiyaç da büyük oranda artıyor. Tüm sektörlerin ihtiyaç duyduğu hammadde kaynağını, maden sektörü büyük oranda tek başına sağlıyor. Bu önemli sektörün en kapsamlı fuarı Maden Türkiye 10. kez 15 Aralık 2022’de kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Maden Türkiye Fuarı Büyümeye Devam Ediyor!

Maden Türkiye Fuarı Büyümeye Devam Ediyor!
Maden sektörünün en kapsamlı fuarı olan Maden Türkiye Fuarı, 15-18 Aralık 2022 tarihleri arasında Tüyap İstanbul’da katılımcı ve ziyaretçilerini 10. kez bir araya getirecek. Fuar eş zamanlı olarak 17. Uluslararası Cevher Hazırlama Sempozyumu’na da ev sahipliği yapacak.

17. Uluslararası Cevher Hazırlama Sempozyumu T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Himayelerinde

17. Uluslararası Cevher Hazırlama Sempozyumu T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Himayelerinde
T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı himayelerinde gerçekleşecek olan IMPS’22 15-17 Aralık 2022 tarihleri arasında Tüyap Palas’ta sektör temsilcilerini bir araya getirecek.
İlki 1986 yılında gerçekleştirilmiş ve o tarihten bu yana iki yılda bir Türkiye'nin tanınmış 5 üniversitesi tarafından sırayla düzenlenmekte olan Uluslararası Cevher Hazırlama Sempozyumu bu yıl  İstanbul Teknik Üniversitesi Cevher Hazırlama Mühendisliği Bölümü, Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı ve Tüyap iş birliğinde gerçekleştirilecek.
 

Maden sektörü 2022 yılında Tüyap’ta buluşuyor.

Maden Türkiye Fuarı 10 Yaşında!
Maden sektörünün en kapsamlı fuarı alan Maden Türkiye Fuarı, 15-18 Aralık 2022 tarihleri arasında Tüyap İstanbul’da katılımcı ve ziyaretçilerini 10. kez bir araya getirecek.

Maden Türkiye 2021 İş Bağlantılarının Buluşma Noktası Oldu

Sektörün en kapsamlı fuarı Maden Türkiye Fuarı 9.kez katılımcı ve ziyaretçileri ile buluştu. Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve YMGV iş birliğiyle düzenlenen fuar, 4 gün boyunca 409 katılımcı firma ile 11.488 ziyaretçiyi bir araya getirerek, önemli iş bağlantılarına zemin hazırladı.

Sektörün Avrasya’daki en kapsamlı buluşması başladı

Madencilik sektörü 9. kez aynı çatı altında buluştu. Sektörün Avrasya’da düzenlenen en kapsamlı buluşması Maden Türkiye 2021, 9 Aralık tarihinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Şeref Kalaycı, Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı Başkanı Prof. Dr. Güven Önal, İstanbul Maden İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Dinçer, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle ve Tüyap Fuarcılık Grubu İcra Kurulu Başkanı Zeynep Ünal Öztop’un konuşmalarıyla kapılarını açtı.

Maden Türkiye 2021 ile sektör tek çatı altında toplanıyor

Tüyap, madencilik sektörünün Avrasya’da düzenlenen en kapsamlı buluşması Maden Türkiye 2021’de sektörün tüm paydaşlarını 9. kez tek çatı altında buluşturacak. KOSGEB ve Ticaret Bakanlığı destekleriyle 9-12 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan fuar, yurt içinden ve yurt dışından nitelikli firmaların katılımı ile sektör profesyonellerini bir arada buluşturacak. Şimdiden 59 ülkeden aldığı ziyaretçi kaydı ile bu yıl da sektör profesyonellerinin tercihi olmaya hazırlanıyor.

Maden Sektörünün En Kapsamlı Fuarı

Türkiye’nin maden sektöründeki en kapsamlı fuarı olan Maden Türkiye, Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı, yeni tarihinde sektörü buluşturmaya devam edecek. 9-12 Aralık 2021 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul’da gerçekleşecek olan fuar, sektörün yerli ve yabancı tüm paydaşlarının bir araya geldiği önemli bir ticaret platformu olma özelliğine devam edecek.

KOSGEB Maden Türkiye Fuarı'nı Destekliyor!

KOSGEB 2021 yılında da Maden Türkiye Fuarı'nı destekliyor.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından internet sitesinde ve Türkiye Ticaret Sicili Gazetesine yayımlanan ‘’Yıllık Yurt İçi Fuar Takvimi Tebliği’’nde yer alan fuarlar içerisinden KOSGEB tarafından belirlenen yurt içi ihtisas ve yurt içi uluslararası ihtisas fuarlarına, katılımlarına destek verilir.

Dünya ticaret için TÜYAP’A geldi

İş dünyasının fuar hasreti sona erdi. Kısıtlar nedeniyle ara verilen ticari fuarlar, yeniden başladı. Tüyap çatısı altında yeni normalin ilk yüz yüze fuarı WoodTech2020 33. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı, alınan önlemlerle 10 Ekim 2020 Cumartesi günü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açtı. 14 Ekim’e kadar ziyarete açık olan fuarda, sosyal mesafe ve maske kuralına uygun olarak hareket ediliyor. Bunların yanı sıra fuar alanına girenlerin ateş ölçümü yapılıyor ve HES kodu istenerek kontrol ediliyor.

Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor

Ekonominin ve ticaretin nabzını tutan fuarlarımız da yeni normal döneme hazır. Dijital çözümler ve uygulamalarla hibrit formunda zenginleştirdiğimiz fuarlarımız tüm paydaşlarımıza temassız fuarcılık deneyimi yaşatmaya hazır.

Fuar İstikrarlı Büyümesini Sürdürdü


“Fuar Maden Sektörünün Tüm Paydaşlarını Tek Çatı Altında Topladı”
 
Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı iş birliği ile düzenlenen Maden Türkiye 2018, 8. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı, 13-16 Aralık 2018 tarihleri arasında tüm sektör profesyonellerini 8. kez bir araya getirdi.

Fuarın İlk Gününe Yoğun İlgi

Maden endüstrisinin en büyük buluşması olan Maden Türkiye 2018, 8. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı tüm sektör profesyonellerini bir araya getirmek için bugün kapılarını ziyaretçilerine açtı. İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen fuar, 16 Aralık Pazar gününe kadar ziyaretçilerini bekliyor.

Madencilik Sektörü Olması Gereken Yerde

Maden Türkiye Fuarı düzenlenmeye başladığı 2004 yılından bu yana 30’un üzerinde ülkeden 1.969 katılımcı firma ile birlikte 40.416 yerli ve yabancı ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır. Maden Türkiye Fuarı alanında düzenlenen en kapsamlı fuar olarak her yıl başarısını artırmakta ve sektöre yön veren önemli bir satış ve pazarlama platformu olduğunu kanıtlamaktadır. Katılımcılarının ve ziyaretçilerinin yoğun ilgisi ve desteği sayesinde 2018 yılında da bu başarısını ortaya koymayı hedeflemektedir. 13-16 Aralık 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuarın satışlarının %85’inin şimdiden tamamlanmış olması da bu hedefine ne kadar yakın olduğunun göstergesidir.

Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor

Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor
Ekonominin ve ticaretin nabzını tutan fuarlarımız da yeni normal döneme hazır. Dijital çözümler ve uygulamalarla hibrit formunda zenginleştirdiğimiz fuarlarımız tüm paydaşlarımıza temassız fuarcılık deneyimi yaşatmaya hazır.
Tüm iş alanlarında olduğu gibi fuarlarımızda da yeni döneme önce sağlık mottosuyla hazırlanıyoruz. Tüm sektör çalışanları, katılımcılarımız ve ziyaretçilerimizin herhangi bir şüphe duymadan işlerine devam edebilmesi için Tüyap Fuarcılık Grubu olarak fuar alanında bir dizi önlem aldık ve temassız fuarcılık deneyimini sizler için geliştirdik.
Temassız Fuar Deneyimi Nedir?
Fuar alanına girişten, fuar süresince yapacağınız tüm işlemler ve fuar sonrasında da ihtiyacınız olabilecek tüm bilgilere dijital uygulamamız üzerinden ulaşabilecek, tek tıkla aktarım yapabileceksiniz.
 
Nasıl Faydalanacaksınız?
1. Online Kayıt
Gelmeyi planladığınız fuara ister web sitesi üzerinden ister MyTüyap mobil uygulamamız üzerinden kayıt olabilirsiniz.
2. Yaka Kartın Hazır
Fuara kayıt olduktan sonra isterseniz yaka kartınızın çıktısını alabilir veya telefonunuza gelen QR kod ile devam edebilirsiniz.
3. Temazsız Giriş
Fuar alanına geldiğinizde beklemeden yaka kartınızı ya da QR kodunuzu okutarak fuar alanına giriş yapabilirsiniz.
4. Toplantılarınızı Yapabilirsiniz
Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenmiş stantlardaki toplantı alanlarında iş görüşmelerinizi yapabilirsiniz.
5. Temazsız Değişim
MyTüyap uygulamasındaki kartvizit değişim özelliği size QR kod ile karşılıklı olarak bilgilerinizin aktarımını sağlayabilmektedir.
 

Geri Sayım Başladı

Maden Sektörünün Güç Gösterisi: 8. Maden Türkiye Fuarı’na Geri Sayım Başladı

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı iş birliği ile düzenlenen Maden Türkiye 2018, 8. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı, 13-16 Aralık 2018 tarihleri arasında tüm sektör profesyonellerini bir araya getirmek için hazır.
Sektörün Avrasya Bölgesi’nde düzenlenen en kapsamlı fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece / İstanbul’da katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlayacak.

Madencilik Sektörünün Altın Çağı

Maden Türkiye 2018’e Yoğun İlgi Devam Ediyor

13-16 Aralık 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Maden Türkiye 2018, 8. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı, katılımcılarından yoğun ilgi görüyor. 2016 yılında 34 ülkeden 392 katılımcı firmaya ev sahipliği yapan fuarın satışlarının %85’i tamamlandı.

Maden Türkiye 2018 Resmi Hava Yolu

Türk Hava Yolları “Maden Türkiye 2018”in Resmi Hava Yolu olarak Turkish Conventions kapsamında belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretler sunmaktadır.

Rezervasyon ve biletleme için lütfen https://www4.thy.com/TKC  ziyaret ediniz.
Delege sekmesini tıklayarak “032TKM18”  ile ilerleyebilirsiniz. 

 

Maden Teşvikleri ve İstihdam Sayısı Arttı

2017 yılı Eylül-Kasım döneminde geçen yılın aynı dönemine göre; maden yatırım teşvikleri %225, istihdam sayısı %117 oranında artış gösterdi. 

Yeni Madencilik Modeli Yolda

Hayatımız Maden Çalıştayı’nda konuşan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, maden ihracatında 15-20 milyar dolarlık ihracatın hedef olarak belirlendiğini ve bunun hayal olmadığını ifade etti. Türkiye’de oluşmaya başlayan teknolojik bilgi ve birikimin, madencilik sektöründe arzu edilen dönüşümün gerçekleşmesinde önemli rol oynayacağını sözlerine ekledi. 

17. Balkan Cevher Hazırlama Kongresi Antalya'da Gerçekleşiyor

İstanbul Teknik Üniversitesi Cevher Hazırlama Mühendisliği Bölümü ve Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı (YMGV) iş birliği ile hazırlanan 17. Balkan Cevher Hazırlama Kongresi (BMPC 2017) 1 Kasım 2017 tarihinde başladı. 3 Kasım 2017 tarihine kadar sürecek olan kongre kapsamında cevher hazırlamaya dair yapılan bilimsel çalışmaların yanı sıra, sektördeki gelişmeler de katılımcılara sunulacak. 

Beklenen Buluşmanın Tarihi Belli Oldu

 13-16 ARALIK 2018 

“Hedefimiz Maden, Başlangıç Noktamız Maden Türkiye Fuarı”

Türkiye 2023’te dünyanın en güçlü 10 ekonomisi içinde yer almayı, 2071 yılı için küresel güç olmayı hedefliyor. Ülkelerin refah ve gelişmişlik düzeyleri ile madencilik sektöründeki faaliyetlerinin yakın bir ilişkisi göz önüne alındığında, madencilik alanındaki yüksek potansiyeli ile Türkiye’nin 2071 yılı hedefinin yolu, madencilik faaliyetlerini etkin bir şekilde yürütmekten geçecektir. 

Maden Sahaları İhale Yönetmeliği ve Maden Yönetmeliği Yayınlandı

21 Eylül 2017 tarihli Resmi Gazete’de 1985 tarihli Maden Kanunu’nun uygulanması ile ilgili usul ve esasları, beraberinde de maden sahalarının ihale yönetmeliğine ilişkin uygulama usul ve esasları yayınlandı.

Maden Raporlama Komisyonu Yolda

Türkiye’nin maden kaynakları ve rezervleri artık bir komisyon tarafından raporlanacak. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın Ulusal Maden Kaynak ve Rezerv Raporlama Komisyonu (UMREK) kurulmasına ilişkin yönetmeliği Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Türkiye Verimli Kömür Üretimi İçin Arayışta

Türkiye 13 milyar tonun üzerindeki kömür rezervlerinden daha fazla verim elde etmeyi hedefliyor. TÜBİTAK, düşük kaliteli kömürlerin yakılmasına uygun, yanma verimini en üst seviyeye çıkaracak ve çevresel etkileri en aza düşürecek bir sistemin üretilmesi için çağrıya çıktı. Proje kapsamında sistemi üretebilecek olan firmalara 7 milyon lira destek verilecek.

37 Milyar Doların Üzerinde Oturuyoruz

Petrol İşleri Genel Müdürü (PİGM) Ömer Koca’nın ifadelerine göre Türkiye’deki kömür madenlerinden elde edilebilecek metan gazı potansiyeli 130 milyar metreküp civarında ve ülke ekonomisine önemli bir katkı sağlayacak olan bu gazın parasal değeri 37 milyar dolar seviyesinde.

8 Gezegen 166 Uydu Milyarlarca Gök Cismi Tonlarca Maden

Dünya NASA (Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi) tarafından başlatılan çalışmalar ile uzay madenciliği yapmaya hazırlanıyor. 8 gezegen, yüzlerce uydu, milyarlarca gök cismi ve tonlarca madenin bulunduğu Güneş Sistemi’nde madencilik yapılması son yılların sıkça konuşulan konularından.  Ay’dan çıkarılacak ilk madenin de 2020 yılında Dünya’da olması hedefleniyor.

Maden Türkiye 2016 Katılımcıları Fuardan Memnun Ayrıldı

Maden Türkiye 2016 Fuarı katılımcıları, fuardan memnun ayrıldı. Fuar esnasında gerçekleştirilen görüşmelerde katılımcılarımız fuarın kendileri ve maden sektörü açısından verimli geçtiğini, profesyonel ziyaretçi katılımından memnun kaldıklarını belirttiler. 2018'de düzenlenecek olan fuara da katılmayı planladıklarını ifade eden katılımcılarımız, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirdiklerini söylediler. 

Maden Türkiye 2016 Maden Sektörünün Tüm Paydaşlarını Tek Çatı Altında Topladı

Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı işbirliği ile hazırlanan Maden Türkiye Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı, sektörün tüm paydaşlarının katılımı ile  7. kez gerçekleşti. 

Türkiye Madenciliğinin Uluslararası Güç Gösterisi: Maden Türkiye Fuarı

Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı işbirliği ile hazırlanan 7. Maden Türkiye Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı 24 Kasım 2016 Perşembe günü itibari ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece / İstanbul’da katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlamaya hazır.

Maden Sektöründe Avrasya’nın En Kapsamlı Fuarı

Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı ve Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. işbirliğinde düzenlenen Maden Türkiye Fuarı, 2016 yılında da madencilik sektörünün tüm taraflarının gelişimine katkı sağlayacak bir pazarlama platformu olacaktır.