Neden Katılmalısınız - Maden Türkiye Fuarı

Maden Türkiye Fuarı, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelen madencilik sektörünün öncü firmalarının en son ürün ve hizmetlerini bir arada sergileyecekleri, farklı ülkelerden gelen nitelikli ziyaretçilerle buluşacakları etkin bir iletişim ve pazarlama platformudur.

Marka yaratmak isteyen küçük ve orta ölçekli firmaların uluslararası yeni pazarlara açılma fırsatı bulacakları ticaret platformudur.

Madencilik sektöründe faaliyet gösteren üretici firmalar, tedarikçiler, makine üreticileri, hizmet sağlayıcılar, toptancılar, ithalatçılar, dış ticaret firmaları, eğitim ve danışmanlık firmaları, sektörel sivil toplum kuruluşları ile aynı ortamda bir arada olarak pazar araştırması ve sektör analizi yapabilir, bu sayede pazarın değişen talep ve beklentilerini yakından takip edebilirsiniz.

Fuarı yurtiçi ve yurtdışından ziyaret eden hedef müşteri kitlelerinizi, rakip firmalarla aynı çatı altında büyük bir rekabet ortamı içinde karşılayarak, onlara en üst düzey hizmeti verme imkanı bulabilirsiniz.

Fuar sırasında hedef kitle ve müşterilerle birlikte yeni iş bağlantıları, ortaklıklar ve yatırım fırsatları yaratabilirsiniz. Firmanızı ve markalarınızı daha çok duyurabilir, sektördeki bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.