Maden Türkiye Fuarı’nın Büyük Buluşmasına Hazır Mısınız?

Konusunda Avrasya’nın en büyük fuarı olan Maden Türkiye Fuarı için geri sayım başladı. Maden sektöründe hizmet veren yerli ve yabancı firmalardan gelen yoğun talepler üzerine alan satışı tamamlanan fuarda, ziyaretçileri 9 salon ve açık alanda 47.500m2’de 700’ün üzerinden katılımcı firma bekliyor.

Online biletinizi şimdi alın avantajlı fiyatı yakalayın

Avantajlı bilet fiyatından yararlanmak için 1 Mayıs öncesinde fuar biletinizi şimdi alın. Ayrıca telefonunuza gelen yaka kartınızı fuar girişinde okutarak kapıda zaman kazanabilirsiniz. Online biletinizi şimdi alarak hem zamandan tasarruf edin hem de indirimli bilet fırsatından yararlanın.
Daha iyi bir fuar deneyimi için web sitemizdeki katılımcı listemizi inceleyebilir, fuar alanında görüşeceğiniz firmaları önceden belirleyerek takviminizi oluşturabilirsiniz.

Sektöre dair her şey bu fuarda

Dünyanın dört bir yanından gelen maden sektörünün öncü firmalarının en yeni ürünlerini ve teknolojilerini sergilendiği Maden Türkiye Fuarı’nda, delici makine ve ekipmanlardan kesme-yükleme-taşıma makine ve ekipmanlarına, jeolejik etüt ekipmanlarından sondaj makine ve ekipmanlarına, öğütme-kırma-eleme-ayıklama makine ve ekipmanlarından kimyasal zenginleştime malzeme ve ekipmanlarına, iş ve işçi sağlığı ekipmanlarından jeneratörler, elektrik motorları, transformatörlere kadar her türlü ürün ve ekipmanı tek çatı altında inceleme fırsatı sunmaktadır. 2-3-4 Mayıs 2024 tarihleri arasında 10.00-18.00, 5 Mayıs 2024 tarihinde ise 10.00-17.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak fuar için online biletinizi şimdi alın!
BASIN BÜLTENLERİ SAYFASINA GERİ DÖN