Siz de Avrasya’nın En Kapsamlı Fuarını Ziyaret Edin Aradığınızdan Çok Daha Fazlasını Tek Çatı Altında Bulun!

Maden endüstrisindeki son teknolojilerin, yeniliklerin ve ürünlerin sergilendiği, Maden Türkiye Fuarı’nı 2-5 Mayıs 2024 tarihleri arasında ziyaret ederek, maden sektörünü yakından takip edebilir, iş çevrenizle sosyalleşebilir, yeni iş fikirleri edinebilir, mevcut iş ortaklarınız ile görüşme ve yeni ortaklıklar kurma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Maden Türkiye Fuarı’nı Ziyaret Etmek İçin 5 Neden;

Avrasya’da Sektörünün En Kapsamlı Fuarı

Dünyanın dört bir yanından gelen madencilik sektörünün öncü firmaların en güncel ürünlerini, teknolojilerini bir arada sergilediği ve alıcıların birleşme noktası olan Maden Türkiye Fuarı geniş kapsamı, üst düzey katılımcısı ve nitelikli ziyaretçisi ile 11 yıldır maden endüstrisine dair her şeyi sektör profesyonellerinin beğenisine sunuyor. 45 bin m2’nin üzerinde sergi alanında yüzlerce çeşit makinenin sergilendiği fuar, maden sektörü özelinde düzenlenen Avrasya’nın en kapsamlı fuarı olmaya devam ediyor. Bu kadar geniş bir alanda, bu kadar çeşitli ürünlerin alıcıya sunulduğu bir fuarı ziyaret ederek sizin için en uygun makine ve ekipmanı tek platformda bulma imkanı yakalayabilirsiniz.

Yeni İş Bağlantıları ve Ortaklıklar

Kanada, Almanya, Fransa, Rusya, Çin, İtalya ve 5 farklı kıtadan oluşan geniş katılımcı kitlesine sahip olan Maden Türkiye Fuarı'nda sizlerde hedef kitlenize uygun katılımcılar ile görüşerek birlikte yeni iş bağlantıları, ortaklıklar ve yatırım yapma imkanı bulabilirsiniz. 

Ürün ve Ekipmanları İnceleme Fırsat

Delici makinelerden kesme-yükleme-taşıma ekipmanlarına, sondaj makinelerinden kimyasal zenginleştime malzemelerine kadar madencilik sektöründeki her türlü ürün ve ekipmanı tek çatı altında bulabilirsiniz. Bu sayede sektördeki son teknolojileri ve ürünleri yakından inceleyebilir, vaktinizi verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Uluslararası Pazarlara Açılma Fırsatı

Maden Türkiye Fuarı geçen yıla ek olarak açık alan ve 2 salon daha büyüyerek farklı coğrafyalardan gelen yüzlerce katılımcıyı siz ziyaretçilerimiz ile buluşturmaya hazır. Sizler de büyümeye devam eden Maden Türkiye Fuarı ile birlikte büyüyün! Uluslararası firmalar ile görüşerek yeni pazarlarda yerinizi alın. Sektör profesyonelleriyle doğrudan kuracağınız iletişim ile süreci hızlandırabilir ve markanızı tanıtma fırsatı yakayabilirsiniz.

Kültür ve Turizm Merkezi İstanbul Sizi Bekliyor

Kültür ve Turizm merkezi İstanbul, muhteşem atmosferi, coğrafi konumu ve kültürel mirasıyla sizi davet ediyor! Fuarı ziyaret ederek sektörün yeniliklerini ve gelişmelerini takip etmenin yanı sıra şehrin eşsiz atmosferini ve kültürel zenginliklerini de keşfetme imkanı yakalayın. Sektörün öncü isimlerinin de yer alacağı fuarda yüzlerce firma ile buluşmaya, yeni iş fırsatlarını keşfetmeye ve İstanbul’un eşsiz güzelliklerini deneyimlemeye davetlisiniz.