Türkiye’nin En Büyük ve En Kapsamlı Madencilik Fuarı 2024’e Hazır!

Türkiye’nin En Büyük ve En Kapsamlı Madencilik Fuarı 2024’e Hazır!

Maden sektörünün 2 yılda bir heyecanla beklediği Maden Türkiye Fuarı, yeni tarihi ile katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. 2-5 Mayıs 2024 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde büyük bir ticaret ortamı sunacak olan fuarın istikrarlı büyümesi 2024 yılında da devam edecek.

Sektörün Fuarı Sektörün Desteği İle Büyüyor

Düzenlendiği her yıl katılımcı ve ziyaretçilerine daha etkileyici bir fuar deneyimi sunan Maden Türkiye Fuarı, 2024 yılında da bu etkileyiciliğini sürdürecek. 2 yeni salonun daha açılması ile fuarda daha fazla katılımcı firmayı ziyaretçiler ile buluşturacak olan Maden Türkiye Fuarı aynı zamanda açık alanda da ürün sergilemeye imkan tanıyacak. 1-2-3-4-5-6-7-8-10 nolu salonlar ve açık alanda binlerce ürün ve hizmet ziyaretçilerin değerlendirmesine sunulacak.

Hem Niceliksel Hem de Niteliksel Olarak Memnun Bırakacak

2022 yılında sektörün en önemli firmalarına yer veren fuarın 2024 yılında 700’ün üzerinde katılımcı firmayı ağırlaması bekleniyor. Özellikle yabancı ziyaretçi sayısında yakaladığı büyük artışın 2024 yılında da yine aynı şekilde devam etmesi hedefleniyor. 2022 yılında 109 ülkeden ziyaretçinin ağırlandığı fuarda şimdiden 100’e yakın ülkeden ziyaretçi kaydı bulunuyor.

Satışlar Neredeyse Tamamlanıyor

Katılımcılarına önemli ticari fırsatlar sunan fuarın satışları neredeyse tamamlanmak üzere. Yurt içinden büyük maden firmalarının katılımı yanı sıra Almanya, Kanada, İran, Rusya, İngiltere gibi madencilik sektöründe önemli ülkelerden de katılımcıların yer alacağı fuarda, alıcıları adeta bir şölen bekliyor. Türkiye’nin en kapsamlı ve büyük madencilik fuarı 2024 yılında da bu iddiasını korumayı başaracak.

Online Biletler 2 Şubat’a Kadar Ücretsiz

Sektörün önemli bir satış ve pazarlama platformu konumunda olan fuarın online biletleri 2 Şubat tarihine kadar ücretsiz. Geç kalmadan online biletinizi almayı, fuarı takviminize not etmeyi unutmayın.
BASIN BÜLTENLERİ SAYFASINA GERİ DÖN