Firma Adı İletişim Konum
ANT GROUP TEKNOLOJİ, MAKİNE, İMALAT, MÜH. TAAHHÜT SAN. VE TİC. A.Ş.
Sakarya 2. OSB 3. Yol No: 9 Kargalıhanbaba / Hendek / SAKARYA / TÜRKİYE
İletişim: +02646545945
Web: https://antgroup.com.tr/
Salon: 7
Stant: 726
Ürün Grupları
  • Atik tesisleri ve cevre yonetimi donanimlari
  • Yikama Kurutma ve Sogutma Makine ve Ekipmanlari
  • Sektorel hizmet saglayicilari

Şirketimiz Ant Group Teknoloji Makina İmalat Mühendislik Taahhüt Sanayi Ticaret Anonim Şirketi 1976 yılında ortaklık yapısı ile üretim hayatına başlamış olup, 2003 yılından günümüze bir aile şirketi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 45 yılı aşkın bilgi birikimi ve deneyimi ile koyulaştırıcı ve katı sıvı filtrasyonu, anahtar teslimi nişasta, glikoz ve diğer nişasta türevleri üretim tesislerinin kurulması, mekanik ve rafine tuz tesisleri ve ekipmanları imalatı, hurma işleme tesisleri kurulması, çeşitli tiplerde kurutma makinaları, fermantör, reaktör, kristalizatör gibi proses ekipmanlarıimalatı, paslanmaz ve benzeri özel çelik malzemelerden çeşitli ekipman, mikser ve tank imalatları, muhtelif tiplerde konveyör ve nakil sistemleri imalatları ve diğer özelmakinaların dizayn ve imalatları konularında bir çok ülkede ve ülkemizde bilinen ve aranan bir firma haline gelmiştir.

Filtre PresKATI SIVI AYIRMA
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Pres Filtreler Pres filtreler en eski tip filtrelerdendir. İlk tasarlanan susuzlaştırma ekipmanlarından olması aynı zamanda en çok kullanılan tipteki filtre elmasımda sağlamıştır. Çok çeşitli proseslerde kullanılması ile tanınan pres filtreler doldur boşalt şeklinde çalışan filtrelerdir. Zamanla çok büyük teknolojik gelişmeler ile daha pratik, daha kontrollü ve tam otomatik olarak çalıştırılabilirler. Pres filtreler temel olarak chamber plakalı, membran plakalı ve mixpack (chamber-membran) dizil imli olarak üç yapıda tasarlanabilirler. Ayrıca kapalı veya açık deşarj seçenekleri ile farklı filtrat deşarjı şekilleri, kek yıkamalı, hava üflemeli tipleri ile de farklı proseslere uygunlukları ile çok çeşitli tip ve tasarımda imal edilebilirler. 450x450 mm den 2500x2500 mm ölçülerinde 15 mm kek kalınlığından 50 mm. kek kalınlıklarına göre her türlü kapasiteye uygulanabilirler. Tam otomatik ve 25 plakadan fazla sayıda plakanın kullanıldığı filtrelerde bulunan otomatik plaka açma sisteminin dışında yüksek basınçlı bez yıkama sistemi opsiyonel olarak filtrelere eklenebilir. Son teknoloji ile üretilen PLC kontrollü pres filtreler özel tasarımı ve yapısı itibari ile daha hızlı şarj süresi, daha yüksek verim ve daha düşük kek rutubeti sağlaması için dizayn edilmiştir.

KoyulaştırıcıÖn Susuzlaştırma
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

KOYULAŞTIRICILAR Koyulaştırıcılar, konsantrasyonları düşük olan malzemelerin konsantrasyonlarını yükselterek malzemeyi filtre edilebilecek duruma getirmek ve temiz suyu geri kazanmak için kullanılan ekipmanlardır. Çok çeşitli çap ve kapasitelerde üretilen koyulaştırıcılar başta madencilik olmak üzere çok çeşitli sektörde kullanılırlar. Koyulaştırıcılarda kullanılan tam otomatik sıyırıcı mekanizmaları, sıyırıcı sisteminin belirli bir aralıkta istenen devirde dönmesini sağlar ve aynı zamanda elektronik tork kontrol sistemi sayesinde siyırıcıların belirli mesafelere kadar otomatik olarak yukarıya aşağı hareket etmelerini ve tüm sistemin daha kontrollü ve uzun ömürlü çalışmasını sağlarlar.

Vakum Disk Filtre
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

VAKUM DİSK FİLTRELER Vakum disk filtreler prensip olarak vakum tambur filtrelerle aynıdır ve aynı tip ürünler için kullanılırlar. Vakum disk filtreler sürekli çalışan tip filtreler olup en büyük avantajları çok yüksek kapasiteler için üretilebilir olmaları ve yüksek kapasitelerde alan olarak vakum tambur filtrelere göre daha az yer kaplamalarıdır. Çok çeşitli sektörler için üretilen ve çok geniş kullanım alanları olan vakum disk filtrelerde standart olarak imal edilen filtre yüzeyleri 1,85m?ile 167m? arasında değişmektedir. Vakum disk filtrelerin tasarımı, dizaynı ve imalatları gelişen teknoloji ile labaratuvarlarımızda ve pilot filtrelerimizde yapılan Ar-Ge çalışmalarının sonuçları ile yüksek verim, yüksek kapasite ve düşük kek rutubeti sağlayacak şekilde yapılır.

Vakum Tambur Filtre
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

VAKUM TAMBUR FİLTRELER Vakum filtreler arasında en yaygın tip olan ve çok çeşitli sektör ve ürün için kullanılabilen tipte bir filtredir. Karbon çelik ve çeşitli W paslanmaz çelik malzemelerden üretilebilecek olan üflemeli tip vakum tambur filtrelerin standart süzme yüzeyleri 4,5 m2 ile 66m2 arasında değişir Vakum tambur filtreler günümüzde ağırlıklı olarak maden ve kimya sanayisinde tercih edilmekte olup en önemli özellikleri sürekli çalışan tipte filtre olmalarıdır. Ürüne özel şekillerde de tasarlanabilecek olan vakum tambur filtreler son teknolojik gelişmeler ile yoğun Ar-Ge çalışmaları neticesinde yüksek verim, yüksek kapasite ve düşük kek rutubeti sağlayacak şekilde geliştirilerek üretilirler.

Vakum Belt FiltreKatı Sıvı Ayrımı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

VAKUM TAMBUR BELT FİLTRE Vakum tambur belt filtreler çok özel ve kullanım alanı oldukça kısıtlı filtrelerdir. Genellikle gıda sektöründe kullanılan vakum tambur belt filtreler sürekli çalışan ve oluşturduğu keki üzerindeki özel filtre bezi vasıtası ile deşarj eden tipte filtrelerdir. Bu tip filtrelerde, kek, filtre tamburundan ayrılan filtre bezinden alınır. Bez, yıkama bölümüne girer, burada temizlendikten sonra tekrar tambura sarılarak filtrasyona devam eder. İmal edilen standart filtre boyutları, yüzey alanlarına göre 4,5m? ile 66m2 arasında değişmektedir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.