Shakura Hi-Tech Firması Maden Türkiye 2022 Fuarı’nda Yer Alarak Ürünlerini Sektörle Tanıştırdı

Shakura Hi-Tech firması Maden Türkiye 2022 Fuarı’nda yer alarak fuar aracılığıyla ürünlerini sergiledi.

Alman Hejatex firmasının Türkiye distribütörü olarak faaliyet gösteren Shakura-Hi-Tech firmasından Derya Doğan, kuruluşlarının yürüttüğü faaliyetler hakkında bilgi verdi. Madencilik sektöründe özel yönetimler ve ürünlere duyulan ihtiyacın fark edilmesiyle kurulan Shakura Hi-Tech firması ürünlerini Türkiye piyasasına sunmayı hedefliyor. Firma; yapıştırıcılar ve tamir dolguları, kaplamalar konusunda zararlı ve uçucu gazlara ihtiva etmeyen, kanserojen madde içermeyen ürünler konusunda çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Shakura Hi-Tech firmasının standından Derya Doğan; parlamaz, patlamaz, zararlı madde içermeyen, yer altı hatları için tasarlanan, uygulaması kolay patentli ürünlerini Maden Türkiye 2022 Fuarı’nda ziyaretçiler ile buluşturdu. Doğan, bu ürünlerin kalifiye olmayan personel tarafından da kolaylıkla kullanabileceğini dile getirdi.

Maden Türkiye 2022 Fuarı’na KOSGEB desteği ile katıldıklarını söyleyen Derya Doğan, fuar aracılığıyla ürünlerini sektörle tanıştırabilmek adına fuarın ne denli önemli olduğunun altını çizdi.

Kaynak: https://e-madencilik.com/
SEKTÖRDEN HABERLER SAYFASINA GERİ DÖN