Firma Adı İletişim Konum
EOS SONDAJ MAKİNE SAVUNMA SAN. SAN. TİC. A.Ş.
SARAY MAH. 1076. SOK. NO: 1 / YENİMAHALLE / ANKARA / TÜRKİYE
İletişim: +90 312 385 3339
Web: http://www.eosmakina.com/
Salon: 6-7
Stant: 602A - 710
Ürün Grupları

    Ürün Grubu Bulunmamaktadır

EOS SONDAJ A.Ş. 2019 yılında Ankara da kurulmuştur. Kuruluşunda ki temel hedef ülkemiz sondaj piyasasında satılan ve %90 yakın bir kısmı ithal gelen ürünleri aynı ve daha yüksek kalitede yerli ve milli olarak üretip bu alanda ki ekonomik kayıpların önüne geçmektir. EOS SONDAJ A.Ş. olarak tamamı üretime ayrılmış ANKARA ili KAHRAMANKAZAN ilçesinde fabrikamız bulunmaktadır. Üretim esnasında kullanılan tüm çelik malzemeler uluslararası sertifikalıdır. Nihai ürünler periyodik olarak kalite kontrolden geçer. Bu kontroller bağımsız KOSGEB laboratuvarlarında yapılmaktadır. Üretimini sağladığımız ürünler, Karotu Sondaj Ekipmanları Zemin Etüd Ekipmanları Kaya Delgi Ve Delme Patlatma Ekipmanları Ürünlerle ilgili daha detaylı bilgilere bizlerle iletişme geçerek veya web adresimizden ulaşabilirsiniz. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere yardımcı olmak isteriz. Merkez ofisimizde sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

EMPRENYE ELMAS MATKAPEMPRENYE ELMAS MATKAP
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Karot alır matkaplar sondaj sırasında yeraltından örnek (Karot) alınması gereken durumlarda kullanılır. Eos Sondaj bu matkapları her tipte (Emprenye, Tungsten Karbür, PDC) ve her çapta (Metrik, DCMA, Wireline olarak) siz değerli iş ortaklarına sunmaktadır

WIRELINE KAROTİYERLER VE YEDEKLERİWIRELINE KAROTİYERLER VE YEDEKLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Wireline karotiyer sistemi, overshot, karotiyer ve karot alır matkaptan oluşur

WIRELINE TİJWIRELINE TİJ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tijler, sondaj operasyonlarında makinadan aldıkları hareketi kesici ekipmana iletme işlevini üstlenmelerinden ve bu işlevi uç uca eklenmek suretiyle kuyunun bitimine dek sürdürmelerinden olayı operasyonun en temel elemanı sayılırlar.

MUHAFAZA BORULARIMUHAFAZA BORULARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bazı zeminlerde kuyunun çökme ihtimaline karşı takım dizisinin korunması ve sondaj sıvılarının sağlıklı sirkülasyonunu sağlamak amacıyla kullanılan muhafaza boruları, bu işlevlerinden dolayı yüksek önem arz etmektedir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.