Firma Adı İletişim Konum
ENGEOTEK GEOSENTETİK ÇÖZ. VE ÇEV. TEK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Adnan Kahveci Bul. Sultan Selim Cad. No: 1/1 / Bahçelievler / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 441 1744
Web: http://www.engeotek.com/
Salon: 3
Stant: 327C
Ürün Grupları

    Ürün Grubu Bulunmamaktadır

1986 yılından bu güne ENGİN İZOLASYON bünyesinde yapılarda su yalıtımı konusunda edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimine, 1996 yılından bu yana çevresel projelerde edindiğimiz Geosentetik ürün-uygulama, çözüm, bilgi ve tecrübesini de ekleyerek, ENGEOTEK GEOSENTETİK ÇÖZÜM ve ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ San.Tic.Ltd.Şti. ni kurduk. Geride bıraktığımız 35 yılda, 22.000.000 m² yi aşkın izolasyon tecrübesi ve 10.000.000 m² yi aşkın Atık-Çözelti Depolama ve Baraj Sahası uygulamalarında, uzman kadromuz ile verdigimiz her hizmeti doğru,zamanında ve müşteri beklentilerinin ötesinde bir performans ile yürütmekteyiz.

GeomembranGeosentetikler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Geçirimsizlik sağlamak için ve/veya yüzey koruyucu malzeme olarak kullanılan, oldukça düşük geçirgenliğe sahip esnek, polimer levhalardır. Üretimde kullanılan hammaddeye göre farklı isim alırlar ve farklı kullanım alanları vardır. (HDPE, LLDPE, EPDM, VFPE, PVC, PP) Farklı kalınlık ve renkleri mevcuttur.

Drenaj Örtüleri GeokompozitlerGeosentetikler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yüksek Yoğunluklu Polietilen(HDPE) Reçinesinden üretilen sentetik drenaj malzemeleridir. Tek olarak kullanıldığı gibi altı ve/veya üstü örgüsüz geotekstil ile lamine edilerek kompozit olarak kullanılırlar. Geoteknik açıdan kum taş ve çakılın işlevini görmesinin yanı sıra zaman, kazı, maliyet gibi ekstra avantajlar sağlar. Depolama alanındaki kapasiteyi arttırır.

Geosentetik Kil ÖrtüGeosentetikler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Birbirlerine iğneleme yöntemi ile birleştirilmiş iki geotekstil ve /veya geomembran tabakası arasındaki sodyum bentonitten oluşan geçirimsizlik tabakasıdır. İçerisindeki kil muhtevasına ve kullanılan geotekstillere göre farklı çeşitleri mevcuttur.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.