Firma Adı İletişim Konum
ATUT PAZARLAMA SERVİS ÜRETİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Güzeltepe Mahallesi Ahmet Rasim Sokak 27/4 Yukarı Ayrancı / Çankaya / ANKARA / TÜRKİYE
İletişim: +90 312 219 7838
Web: https://www.atutnet.com/pl
Salon: 4
Stant: 408
Ürün Grupları
  • is ve isci sagligi ekipmanlari
  • Sektorel hizmet saglayicilari
  • Acik Ocak ve Yeralti Maden isletmeleri

ATUT Ltd. 1989 yılında kurulmuştur. Ana amacımız, madencilikte iş güvenliğini ve verimliliğini artırmak için yenilikçi otomasyon, izleme ve kontrol sistemlerini geliştirmek ve üretmektir. Yeni teknolojilerdeki sürekli gelişim ve bunlara yapılan yatırım, ülke ve yurt dışındaki madenlerdeki birçok uygulamanın ortaya çıkmasıyla sonuçlanmıştır. Sizi mevcut teklif ve gelecek planlarımızla tanışmaya ve bunları yakından tanımaya davet ediyoruz.

Bantlı Konveyör Sistemleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bantlı konveyör otomasyon sistemleri, uzun ayak otomasyonu ile birlikte yer altından çıkarılan malzeme taşımacılığının verimli bir şekilde yönetilmesini sağlayan bir otomasyon kontrol sistemidir. Uzun ayak sisteminin işlevlerini geliştirerek, bantları sıralı çalıştırmasıyla tamamlanır ve frekans konvertörleri tarafından tahrik edilen motorların çalışmasını koordine eder.

Uzun Ayak Otomasyon Sistemleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yer altı kömür madenlerinde uygulanan uzun ayak madencilik yöntemi için en yüksek güvenilirlik standartlarını sağlayarak yer altı çalışmalarının verimliliğini artırmak ve optimum verimlilikte bir üretim gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.

Pompa Otomasyon Sistemleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Pompa otomasyon sistemi destek elemanlarının operasyonlarda en yüksek verimlilikte çalışması için geliştirilmiştir. Özellikleri; Elektrikli ekipmanların haberleşmesi ve kontrolü, İstenilen akış miktarı giriş çıkış kontrolü, Tank içerisindeki sıvı seviyelerinin ölçülerek görüntülenmesi, Opsiyonel olarak tank ve boru hatlarındaki sıcaklığın ölçülerek görüntülenmesi, Basınç ölçümü, Pompaları çalıştırmak için özel yapım algoritma, Aşırı kullanım koruması,pompaları dengeli şekilde çalıştırma özelliği, Toplanan verilerin yerel olarak görselleştirilmesi, Verileri fiber hat ile yer üzerindeki SCADA sisteminde anlık olarak takip edebilme, Pompa sensör değerlerine ve verilen algoritmaya göre açılıp kapanması, gibi özelliklere sahiptir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.