Firma Adı İletişim Konum
ALPİN MAKİNE SAN. VE TİC. A.Ş.
29 Ekim Mah. Izmir-Aydın Cad. No: 7 / Torbalı / İZMİR / TÜRKİYE
İletişim: +90 232 853 9099
Web: http://alpinmakine.com
Salon: 7
Stant: 705B
Ürün Grupları
  • Tunel kuyu galeri makine ve ekipmanlari
  • Kazi makine ve ekipmanlari
  • Yukleme makine ve ekipmanlari
  • Tasima makine ve ekipmanlari

2008 yılından bu yana üretimini sürdüren Alpin Makine; ürettiği mini taşıyıcılar, belden kırmalı LHD yükleyiciler, mini yükleyiciler ve ataşmanları ile sektöre, pratik çözümleri en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Basitlik ve sağlamlık üzerinde durularak, tüm detayların hesaplandığı, tasarımlarımlarıyla sektördeki diğer firmalardan kendini ayıran, çalışması zor küçük alanlar için geliştirdiği iş ve maden makineleriyle zor işleri kolay kılmakta ve efektif çözümler sunmaktadır.

LHD - YERALTI YÜKLEYİCİSİLHD SERISI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yeraltı dar maden galerilerinin vazgeçilmezi olan LHD serisi, 78 HP dizel motora sahip olup, 36° açı ile belden kırılan, 16-17°açı ile 1200kg yük taşıyabilen zor arazilerin yükleyicisidir. Yan olarak yerleştirilen operatör koltuğu, ileri ve geriye doğru sürüşte en iyi görüşü sağlar.

Mini Taşıyıcı4 TON KAPASİTELİ MT100
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yeraltı madenlerinin ihtiyaçları doğrultusunda, Alpin Mühendislerince tasarlanarak, 2x2 metrelik dar galerilerde dahi rahatça çalışıp, Skid Steer özelliği sayesinde manevra kabiliyeti yüksek, 4 TON taşıma kapasiteli, 100HP motoru ve 4x4 çekiş gücü ile zorlu maden koşulları ile kolayca başa çıkabilen Mini Taşıyıcı, Yeraltında Türk Gücünün göstergesidir. MT serisi Mini Taşıyıcılar, uzun mesafelerde ekonomik malzeme taşınması için en uygun çözümdür.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ALPİN