Firma Adı İletişim Konum
ALAGRUP MİMARLIK MÜH. İNŞ. EĞ. HİZ. GIDA HAYV. ARAÇ KİR. İML. TAAH. İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
GERSAN SAN. SİTESİ TAHSİN KAHRAMAN CADDESİ NO: 65 YENİMAHALLE / / ANKARA / TÜRKİYE
İletişim: +90 312 473 4751
Web: https://alagrup.com.tr
Salon: 3
Stant: 300
Ürün Grupları
  • Haberlesme ve Uzaktan algilama ekipmanlari
  • Havalandirma sistemleri
  • Tasima makine ve ekipmanlari
  • Jeneratorler elektrik motoru transformator
  • Acik Ocak ve Yeralti Maden isletmeleri

Alagrup Madencilik; Faaliyete başladığı 2011 yılından itibaren, özellikle yeraltı kömür madenciliği ekipmanlarının tedariki konusunda aranan firmalardan biri haline gelmiştir. Kendi alanında uzun yıllar Türkiye nin en köklü firmalarında tecrübe edinmiş mühendislerden oluşan kadrosu ile çalışmalarına devam etmektedir. Uluslararası boyutta ekipman tedariki yapan üreticilerin Türkiye temsilciliğini üstlenmenin yanı sıra, proje bazlı çalışmalara da imza atmaktadır. Aynı zamanda yer altı madenleri için elektrik projeleri hazırlamakta ve danışmanlık hizmeti de vermektedir. Ayrıca bünyemizde, ürünlerin bakım, onarım gibi ihtiyaçlarını karşılamak adına, müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede çözebilmek adına teknik servis hizmeti verilmektedir. Tüm bunların yanında güçlü üretim ekibiyle de işletmelerin her türlü ihtiyacına cevap verme potansiyeli bulunduran Ala Grup, %100 yerli üretim, ATEX sertifikalı desandre vinç, havalandırma fantüpleri, zincirli konveyor parçaları ve anahtar teslim konveyor bant sistemi üretimi gerçekleştirmektedir. Üretimini yaptığı ürünlerin yanı sıra, elektrik ekipmanların şase üretimi gibi faaliyetlerine hız kazandıran Ala Grup, işletmelerin mekanik, elektrik , hidrolik ve pnömatik ekipmanlarına tamirat servisiyle de potansiyelini gün geçtikçe arttırmaktadır. Vizyonumuz Alagrup, öncelikli olarak gerçekleştirdiği projeler ve satışların sonucunda maksimum müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemiştir. Bu hedefi her geçen gün geliştirerek müşterilerine daha güvenli, daha verimli ekipmanları çok daha kısa sürede temin etmek için çalışmaktadır. Bu amaç doğrultusunda her geçen gün ürün portföyümüzüzde yer alan ekipmanlar üzerindeki uzmanlığımızı geliştirmekte ve çalışanlarımızın da gelişen teknolojiye uyum sağlaması için çalışmaktayız.

MOTOR ÇALIŞTIRMA ÜNİTELERİ (YOL VERİCİLER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Firmamız bünyesinde üretilmekte olan alev sızdırmaz özellikteki yol vericiler, SN1 ve HALA315, metan ve kömür tozu patlama riski olan yerlerde kullanıma uygundur. Elektrikli motorların çalıştırılması ve korunması için tasarlanmıştır, aynı zamanda otomasyon projelerine hizmet vermek amacıyla bir PLC ve buna bağlı analog /dijital giriş - çıkış modülleri ile donatılmıştır. Yer üstü haberleşme fonksiyonu için sunulan Ring Switch desteği ile yer altı Network alt yapılarında görev alır ve ana iletişim hattının yedeklenmesi ve verilerin toplanması konusunda çözüm sunar.

2.HALA315 TEKNİK ÖZELLİKLERMotor Çalıştırma Ünitesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Firmamız bünyesinde metan ve kömür tozu patlama riski olan ortamlarda kullanıma uygun aydınlatma trafosu üretilmektedir. İstenilen akım değerlerine göre 4 çıkışa kadar üretilebilmektedir.

EK KUTULARIkablo ek kutusu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Firmamız bünyesinde üretilmekte olan ALA-EK-3300,ALA-EK-6300,ALA01-1100-400 tip ek kutuları yüksek gerilim hatlarındaki kabloların birleştirilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Metan ve kömür tozu patlama riski olan ortamlarda kullanıma uygundur.

AYDINLATMA EKİPMANLARISVN8 armatür
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Firmamız bünyesinde aydınlatma ekipmanları SVN8 (aydınlatma armatürü) ve EZSVP 13 (ayak içi aydınlatma) üretilmektedir. Metan ve kömür tozu patlama riski olan ortamlarda kullanıma uygundur. SVN8 ve EZSVP 13 aydınlatma ekipmanları, grup I, kategori M2 cihazlarıdır. ATEX sertifikaları bulunmaktadır.

KONVEYÖR BANT
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Firmamız bünyesinde maden koşullarına göre istenilen genişlikte (500mm 1600mm) ve eğimde; mühendislik hesaplamaları, projelendirilmesi ve montajlanması dahil anahtar teslim konveyör bant üretimi gerçekleştirilmektedir. Konveyör bantlar 4 gruptan oluşmaktadır: Döküş-Kuyruk Grubu Tahrik Ünitesi Teleskop Ünitesi Ana-Ara Şaseler

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ALAGRUP MİMARLIK MÜHENDSİLİK