Maden Türkiye 2016 Katılımcıları Fuardan Memnun Ayrıldı

Maden Türkiye 2016 Fuarı katılımcıları, fuardan memnun ayrıldı. Fuar esnasında gerçekleştirilen görüşmelerde katılımcılarımız fuarın kendileri ve maden sektörü açısından verimli geçtiğini, profesyonel ziyaretçi katılımından memnun kaldıklarını belirttiler. 2018'de düzenlenecek olan fuara da katılmayı planladıklarını ifade eden katılımcılarımız, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirdiklerini söylediler. 

Maden Türkiye 2016 Maden Sektörünün Tüm Paydaşlarını Tek Çatı Altında Topladı

Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı işbirliği ile hazırlanan Maden Türkiye Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı, sektörün tüm paydaşlarının katılımı ile  7. kez gerçekleşti. 

Türkiye Madenciliğinin Uluslararası Güç Gösterisi: Maden Türkiye Fuarı

Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı işbirliği ile hazırlanan 7. Maden Türkiye Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı 24 Kasım 2016 Perşembe günü itibari ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece / İstanbul’da katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlamaya hazır.

Maden Sektöründe Avrasya’nın En Kapsamlı Fuarı

Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı ve Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. işbirliğinde düzenlenen Maden Türkiye Fuarı, 2016 yılında da madencilik sektörünün tüm taraflarının gelişimine katkı sağlayacak bir pazarlama platformu olacaktır.

MADEN SEKTÖRÜNÜN KALBİ TÜYAP’TA ATACAK…

Maden Türkiye Fuarı, madencilik sektöründe faaliyet gösteren üretici firmalar, tedarikçiler, makine üreticileri, hizmet sağlayıcılar, ithalatçılar, dış ticaret firmaları, eğitim ve danışmanlık firmaları, sektörel sivil toplum kuruluşlarının katılımı ile düzenlenmektedir. Bu yıl kapsamına eklenen tünel inşa ile de tünelcilik alanında faaliyet gösteren firmalar da Maden Türkiye 2016 fuarında yer alacaktır. Kapsamı itibari ile maden sektörüne yönelik hazırlanan ve firmaların en son ürün ve hizmetlerini bir arada sergileyecekleri tek fuar olma özelliği taşıyan Maden Türkiye, aynı zamanda Avrasya coğrafyasında düzenlenen en kapsamlı fuardır. Maden Türkiye 2016 fuarı ile geçtiğimiz yıllarda yarattığımız katma değer ve gösterdiğimiz büyüme başarısını sürdürmeyi hedefliyoruz.