Firma Adı İletişim Konum
ENG MİNERAL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
1.OSB 1. Yol No: 26 / Arifiye / SAKARYA / TÜRKİYE
İletişim: +90 538 711 3506
Web: https://www.engmineral.com.tr/
Salon: 3
Stant: 331A
Ürün Grupları

    Ürün Grubu Bulunmamaktadır

SAKARYA 1.OSB 1. Yol No26 Arifiye de yer almaktadır. Tecrübeli aktif personeli ile hizmet vermektedir. Mıknatıs ve mıknatıs sistemlerinde 15 yıllık tecrübesi ile geliştirdiği ürünlerini iç ve dış pazarlarına sunan, standart ve kaliteden ödün vermeden faaliyetlerini sürekli geliştirerek müşterilerini geleceğe taşıyor. Üretiminin% 75 ini ihraç etmektedir. 3000 m^2 alanda kurulan firmamız Ar-Ge tasarım ve üretim departmanlarında deneyimli ve kararlı bir yönetim, yetenekli, nitelikli mühendislik gruplarına ve ENG MINERAL e sahiptir; Madencilik, endüstriyel hammadde sektörü, çimento, demir çelik, metalurji, refrakter, gıda, kimya endüstrisi, geri dönüşüm endüstrisi ve birçok alan için makine ve özel sistemler üretmekte ve aynı zamanda komple anahtar teslimi tesisler kurmaktadır. Üretimlerinin çoğunu 40 tan fazla ülkeye ihraç eden ENG MINERAL yöneticileri ve çalışanları olarak, Türk işçi ve mühendisin emeğinin Türkiye ekonomisine katkısından gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Roll Manyetik SeperatörYüksek Alınganlıklı Roll Manyetik Seperatör
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ENG MİNERAL in roll manyetik seperatör, kuru ayırma uygulamalarında genel proses verimliliğini artırmak için tasarlanmıştır. Manyetik roll separatörlerimiz, ince boyut demir mineralojik kirliliğini malzeme işleme hatlarından en verimli şekilde ayırmak için tasarlanmıştır! Bu roll manyetik serisi, +75 µ (mikron) ile -10 mm arasında değişen partikül boyutları için uygun kuru granül malzemelerin saflaştırılması veya konsantrasyonu için idealdir. ENG MİNERAL in roll seperatörü , bant üzerinde 14 000 gauss manyetik kuvvet sağlayan yüksek yoğunluklu nadir toprak elementli mıknatıslara sahiptir. Bu manyetik roll ayırıcıların 100-110-150-180-300 mm çaplarında ve 300-1500 mm kadar genişlikte roller halinde imal ediyoruz. Magnet rollerin, hepsi sizin özel mineral işleme gereksinimlerinize göre, çoklu geçiş konfigürasyonlarında da tedarik edilebilir!

Kuru Tip Tambur Manyetik SeperatörTambur Manyetik Seperatör
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ENG MİNERAL in tambur manyetik seperatör, kuru ayırma uygulamalarında genel proses verimliliğini artırmak için tasarlanmıştır. Manyetik tambur separatörlerimiz, büyük ve küçük demir kirliliğini malzeme işleme hatlarından en verimli şekilde çıkarmak için tasarlanmıştır! Bu tambur manyetik serisi, +1 mm ile -100 mm arasında değişen partikül boyutları için uygun kuru granül malzemelerin saflaştırılması veya konsantrasyonu için idealdir. Bu tambur manyetik seperatörler 300-1250 mm çaplarında ve 3000 mm kadar genişlikte tamburlar halinde imal ediyoruz. Manyetik tamburların, hepsi sizin özel mineral işleme gereksinimlerinize göre, çoklu geçiş konfigürasyonlarında da imal edilebilir!

Yaş Tip Tambur Manyetik SeperatörYaş Tambur Seperatör
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ENG MİNERAL 15 yıllık üretim tecrübesi ile yaş tip manyetik seperatörler üretmektedir. ENG yaş ortamlı manyetik ayırıcılar, müşterilerimizin artan taleplerini karşılamak için sürekli olarak geliştirilmektedir. ENG yüksek kapasiteli, yüksek performanslı, düşük yoğunluklu manyetik ayırıcıların (LIMS, MIMS, HIMS) geliştirilmesinde kendini sürekli yenilemektedir. İmal edilebilen ölçü ve boyutlar: Ø300-1250 x 300-3600 mm

Bant Üstü Manyetik AskıKendinden Temizlemeli Bant Üstü Manyetik Askı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Konveyör bant üzerine asılan bant üstü manuel manyetik tutucu, içerisindeki mıknatıslar sebebiyle oluşturdukları çekim özelliği sayesinde konveyörden geçen demir ve ferromanyetik malzemeleri çekerek bant üstü manyetik tutucunun alt yüzeyinde toplanmasını sağlar.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.