Firma Adı İletişim Konum
ED-VAN VANTİLATÖR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
1201/2 Sok. No: 2/C Temsil Plaza İş Merkezi Yenişehir 35170 / Konak / İZMİR / TÜRKİYE
İletişim: +90 232 433 7833
Web: http://www.edvan.com.tr/
Salon: 3
Stant: 317
Ürün Grupları
  • Havalandırma, Tozsuzlaştırma ve Pnömatik Nakil Sistemleri - Ventilation, De-Dusting and Pneumatic Conveying Systems

ED-VAN VANTİLATÖR SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. uzman teknik kadrosu ile her türlü tozsuzlaştırma ve sanayi tipi havalandırma problemlerin çözümünde hizmet vermektedir. Firmamız,1975 yılından bugüne 19.500 m2 lik alan üzerine kurulmuş olup 8.000 m2 lik kapalı alanda faaliyetini sürdürmektedir. ED-VAN endüstri tesislerinde en çok ihtiyaç duyulan ; Santrifüj ve Aksiyal Fanların, Tozsuzlaştırma Sistemlerinin, (Jet Pulse Filtreler, Yaş Tutucular, Yağ Tutucular, Siklonlar ve Merkezi Sistem Süpürge Üniteleri) Pnömatik Nakliye Sistemlerinin, imalatını yapmaktadır. Endüstrinin her alanında kullanılan ED-VAN ürünleri ulusal ve uluslar arası standartlara göre tüketiciyi koruma esası göz önünde bulundurularak imal edilmektedir. Firmamızın ürettiği her türlü ürününün dizaynı, projesi ve imalatı kendi ekibi ile birlikte kendi üretim tesislerinde gerçekleştirilmektedir. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyoruz. Saygılarımızla,

SANTRİFÜJ VANTİLATÖRSANTRİFÜJ VANTİLATÖR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

100 m³/h debi den 700.000 m³/h debiye kadar 10 mmSS dan 3500 mmSS basınca kadar. Endüstriyel Tip Santrifüj Vantilatörler; Alçak, orta, yüksek basınçlı modeller, kazan yakma, baca aspiratörleri, sirkülasyon vantilatörleri, boyahane fanları, izolasyonlu vantilatörler, davlumbaz fanları, filtre aspiratörleri, pnömatik nakliye vantilatörleri, bıçaklı tip kağıt nakil vantilatörleri, aşınmaya dayanımlı kaplamalı aspiratörler, yüksek sıcaklıkta çalışabilen özel tip vantilatörler, özel projelere uygun aspiratörler, mühendislik ve proje hizmetleri. Endüstriyel tip santrifüj vantilatörler; seyrek ve sık kanatlı tiplerde imal edilir. Tahrik sistemlerine göre; direk akuple, kaplinli direk akuple, kayış kasnaklı modellerdir. Üretim malzemesi; karbon çelik (St 37/2, St52/3 vb.). Paslanmaz çelik (AISI 304/316/321/309/310). Alüminyum, pirinç. Aksesuar portföyümüz; Klapeler (drallregler, kelebek, sürgülü, volumetrik damper). Manuel, pistonlu, aktuatörlü, redüktörlü tiplerde. Susturucular, (dörtköşe ve yuvarlak tiplerde). Gövde yalıtımları (cam yünü, taş yünü, seramik yünü vb.) Sensörler (sıcaklık,titreşim, devir, basınç vb.) Özel sızdırmalık ekipmanları, Standart ve özel tip kompanzatörler.

AKSİYAL VANTİLATÖRAKSİYAL VANTİLATÖRLER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

100 m³/h den 150.000 m³/h debiye kadar 5 mmSS den 130 mmSS basınca kadar Endüstriyel Tip Aksiyal Vantilatörler; Duvar tipi, kanal tipi, çatı tipi, havalandırma aspiratörleri, sıcak hava egzoz fanları, soğutma fanları, buhar egzoz fanları, manto soğutma fanları, yüksek sıcaklıkta çalışabilen özel tip vantilatörler, özel projelere uygun aspiratörler, mühendislik ve proje hizmetleri. Endüstriyel tip aksiyal vantilatörler; Debi ve basınç değişkenlerine göre farklı kanat profili ve kanat sayısında imal edilebilir. Tahrik sistemine göre; Direkt akuple, kaplinli direkt akuple, kayış kasnaklı modellerdir. Üretim malzemesi; Karbon çelik (St 37/2, St 52/3 vb.) Paslanmaz çelik (AISI304/316/321/309/310). Alüminyum döküm. Aksesuar portföyümüz; Klapeler (volumetrik damper), susturucular (dörtköşe ve yuvarlak tiplerde), gövde yalıtımları (cam yünü, taş yünü, seramik yünü vb.), sensörler (sıcaklık, titreşim, devir, basınç vb.), standart ve özel tip kompanzatörler.

JET PULSE FİLTERLERJET PULSE FİLTERLER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

5 m²den 7000 m² filtrasyon alanına kadar Endüstriyel Jet Pulse Filtreler; Merkezi sistem toz tutma üniteleri, merkezi ve mobil tip süpürge üniteleri, siloüstü filtreler, kurutucu filtreleri, değirmen filtreler, ürün filtreleri, kazan baca filtreleri, proses filtreleri, özel projelere uygun filtreler, mühendislik ve proje hizmetleri. Endüstriyel jet pulse filtreler; torbalı ve kartuşlu tiplerde imal edilir. Prosesin gereklerine göre filtre elemanı seçimi yapılır. Silkeleme sistemine göre; sıra silkelemeli, hücre silkelemeli. Tasarımına göre; Bunker girişli, ön çökertme hazneli, siloüstü bunkersiz, çiftli modül, yüksek basınçlı silindirik. Üretim malzemesi; Karbon çelik (St 37/2, St 52/3 vb.). Paslanmaz çelik (AISI304/316/321/309/310). Aksesuar portföyümüz; Helezonlar, hava kilitleri, havalı bantlar, ağırlıklı klapeler, pendel klapeler, sürgülü klepeler)

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.