Maden Türkiye 2024 Fuarı Hakkında

Maden sektörünün en kapsamlı fuarı Maden Türkiye, 02- 05 Mayıs 2024 tarihlerinde yeniden sektörün tercihi olmak için hazırlıklarını sürüyor. Ulusal ve uluslararası güçlü iş birliklerine zemin hazırlayarak sektörün tüm paydaşlarını tek çatı altında buluşturan Maden Türkiye Fuarı 02-05 Mayıs 2024 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da!

2022 yılında 77 ülkeden 18.612 profesyonel ziyaretçi ve 35 ülkeden 638 katılımcı firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yapan Maden Türkiye Fuarı, 2024 yılında da başarılarına yenilerini ekleyerek sektörün dünyaya açılan kapısı olmaya devam edecek.

02-05 Mayıs 2024 tarihlerinde sektörün tüm önemli paydaşlarının bir araya geleceği 11. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve iş Makineleri Fuarı’nda buluşalım!
 

Sektörün En Kapsamlı Fuarı’nda Yerinizi Alın!

2022 yılında istikrarlı büyümesini devam ettirerek katılımcı ve ziyaretçilerinden tam not alan Maden Türkiye Fuarı 2024 yılında hem ulusal hem de uluslararası arenadan 20.000’in üzerinde sektör profesyoneline büyük bir satış ve pazarlama platformu sunacak. Kalite ve çeşitlilik açısından rakipsiz olan fuarda stant yerinizi almak için acele edin! 

Geniş Kapsamıyla Öne Çıkan Fuarda Sektördeki Tüm Yenilikleri İnceleme Fırsatı Yakalayın!

Maden sektöründeki son teknoloji ürün ve hizmetlerin sergilendiği fuarda, küresel katılımcılarla tanışmak ve yeni iş bağlantıları kurmak için bu paha biçilmez platformun parçası olun. Maden Türkiye Fuarı’nı ziyaret ederek maden sektöründe ihtiyacınız olan ürünleri bulabilir, yerli ve yabancı sektör profesyonelleriyle önemli iş birliklerine imza atabilirsiniz. İşletmeniz için doğru iş bağlantılarıyla tanışma fırsatını kaçırmayın, şimdi ücretsiz online bilet fırsatından yararlanın! 

Maden Sektörünün En Kapsamlı Buluşması Sizi Bekliyor!

Maden sahasının seçimi, tanımlanması ve belirlenmesine yönelik ekipmanlar, maden alanının çevre ve çalışma sahalarının hazırlanmasında kullanılan ekipmanlar, cevher elde etme, cevher hazırlama ve zenginleştirmede kullanılan ekipmanlar, yardımcı makine, ekipman, malzeme ve hizmetlerde yararlanılan ekipmanların tek çatı altında sergilendiği Maden Türkiye Fuarı’nda sektördeki tüm yenilikleri keşfedebilirsiniz.