Firma Adı İletişim Konum
FMY KİMYA SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.
Merkez Mah. Çavuşbaşı Cad. Atış Sok. Pembe Konaklar No: 6/A / Çekmeköy / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 641 3465
Web: https://www.fmykimya.com/
Salon: 2
Stant: 230
Ürün Grupları

    Ürün Grubu Bulunmamaktadır

2017 yılında başladığımız Kimya Sektöründe bugün geldiğimiz yer ileriye dönük hızımızı arttırmak için bizlere motivasyon kaynağı olmaktadır. Başladığımız günden bugüne, yurt dışından ithal ettiğimiz kimyasalların ülkemizde üretimi için yoğun ARGE çalışmalarına başladık. Tübitak dahil saygın birçok kurumla ortak çalışmalar yaptık ve ülkemizde üretimi başlattık. Milli gelişim hareketi içerisinde yerli üretimi önemsiyoruz. Bu bilinçle çalışmalarımız hız kesmeden yeni ürün grupları için aynı heyecan ve hızla devam etmektedir. Sorunlarınıza uygun çözümler sunmak konusunda ön saflarda yer almamızın ve uzmanlaşmamızın yanında, çözüm ortaklarımızla sektörünüzde ihtiyacınız olacak tüm hizmetlere bizimle ulaşabilirsiniz. FMY Kimya Türkiye de özellikle tünel, maden, baraj ve inşaat sektörlerinde kimyasal ve mühendislik hizmetleri sunan bir şirket olarak, 20 beyaz yaka ve proje bazlı destek ekipleri ile sektördeki en önemli aktörlerdendir. FMY Kimya Türkiye pazarındaki müşterilerine ürettiği çözümler noktasında, alanında dünya lideri firmalarla da partnerlik kurarak bu misyonunu korumaya devam etmektedir. Çözüm odaklı kimyasal ürünleri ve güvenli mühendislik uygulamalarını partnerlerinin ürünleriyle birleştirmesinin ardından Türkiye pazarında daha da güçlenerek yoluna devam etmektedir.

FenofillMaden Kimyasalları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Fenofill, anında köpüren ve yanmayan 2 bileşenli Fenol bazlı dolgu köpüğüdür. 50-70 kat kabaran ve hızlı reaksiyon özelliği sayesinde köpük akmadan hızlıca uygulanabilir.

Inpulex BBMaden Kimyasalları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hızlı reaksiyona giren iki bileşenli poliüretan enjeksiyon reçinesidir. Gevşetilmiş, kuru veya hafif nemli tabaka bölgelerinin dengelenmesi için kazı ve madencilik işlemleri sırasında ortaya çıkan sorunlar için üretilmiştir.

InsilexMaden Kimyasalları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hızlı reaksiyon gösteren, genleşmeyen, iki bileşenli silikat enjeksiyon reçinesidir. Hem kuru hem de hafif nemli tabakalarda stabilizasyon için ince çatlaklarda kullanılabilir. Hızlı yük taşıyabilen bir özellikte olduğu için tahkimatlarda rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür.

Insilex FoamMaden Kimyasalları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hızlı reaksiyona girip kuvvetli genişleyen iki bileşenli silikat enjeksiyon reçinesidir. Su sızdırmazlığında etkildir. Diğer birçok farklı uygulama. Hem enjeksiyon hem de püskürtme şeklinde kullanım. Boşluk doldurma ve sağlamlaştırmada toprağın emniyete alınmasında kullanım.

Inpulex 402Enjeksiyon Kimyasalları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hızlı reaksiyona giren, su akıntılarının durdurulması için üretilmiş, su ile temas ettiğinde tepkimeye giren tek bileşenli poliüretan esaslı enjeksiyon reçinesidir.

Inpulex WEnjeksiyon Kimyasalları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Su ile reaksiyon gösteren, hızlandırıcı katkı ilavesi ile de kullanılabilen tek bileşenli poliüretan reçinedir. CFC ve halojen içermez.

Inpulex NHEnjeksiyon Kimyasalları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yavaş reaksiyona giren, iki bileşenli ve solvent içermeyen poliüretan enjeksiyon reçinesidir. + 5 ° C nin üzerindeki su taşıyan bölgelerdeki su sızıntılarını kesmek için geliştirilmiş bir üründür.

Insilex TSEnjeksiyon Kimyasalları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hızlı reaksiyon gösteren, genleşmeyen iki bileşenli silikat enjeksiyon reçinesidir. Hem kuru hem de hafif nemli tabakalarda stabilizasyon için geniş çatlaklarda kulanılabilir. Hızlı yük taşıyabilen bir özellikte olduğu için tahkimatlarda rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür.

OneShot Makro FiberFiber Donatılar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

OneShot Fiber, betonun dayanıklılığını ve mekanik özelliklerini geliştirmek için tasarlanmış makro yapısal sentetik elyaftır. - Özellikle püskürtme beton teknolojisinde çelik elyaflara ve metal ağlara mükemmel bir alternatiftir. - Betonun taşıma kapasitesini arttırır ve etkin çatlak kontrolü sağlar. - Özellikle endüstriyel zeminler, liman yapıları, su yapıları, tünel kaplamaları, prefabrik yapılar gibi benzer birçok alanda etkin beton çözümleri sunar.

OneShot Mikro FiberFiber Donatılar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Plastik rötre ve plastik oturma çatlaklarının önlenmesi, yoğunluklarının azaltılması ve genişliklerinin azaltılması amaçları ile taze betona eklenen monofilament kopolimer mikro liftir. 18 µm lik çap ve talebe göre değişen 6-12-18 mm lik boyları ile özellikle mikro çatlakların önlenmesinde etkilidir. - Geniş yüzeyli saha betonları, kat döşemeleri ve kaplama betonlarında. - Endüstriyel zeminlerde. - Su yapılarında. - Prefabrik beton elemanlarda. - Baskı betonlarında. - Tarımsal yapı döşeme ve zemin betonlarında. - Islak ve kuru sistem püskürtme betonlarda. - Çakma kazık betonları gibi darbe etkisine maruz elemanlarda. - Ekstrüzyon betonlarında. - Onarım harçlarında ve sıvalarda.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.